ZOSTAŃ PARTNEREM - ATRAKCYJNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Jesteś lekarzem, fizjologiem, fizjoterapeutą? Prowadzisz aptekę, sklep, gabinet rehabilitacji, odnowy biologicznej lub spa? Lub chcesz zostać naszym dystrybutorem? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

695 520 880 lub kontakt@biorgen.com.pl  Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne warunki współpracy.

BIURO CZYNNE

Pon-Pt 9:00 -17:00
Sobota - 9:00-13:00
tel.: 695 520 880

UTWÓRZ KONTO

*

*

*

*

*

*

ZAPOMNIAŁEŚ/AŚ HASŁA ?

*

SPRAWDŹ W SWOJEJ APTECE LUB ZAMÓW PRZEZ INTERNET

×

Ostrzeżenie

Przypisz VirtueMart do pozycji menu

Jesteśmy firmą rodzinną, która posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie suplementacji polskich i zagranicznych sportowców na poziomie zawodowym i reprezentacyjnym. W wyniku wieloletnich badań przeprowadzanych min. we współpracy z Instytutem Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN - Zakład Fizjologii Stosowanej, opracowaliśmy innowacyjną metodę suplementacji pierwiastka magnezu. Według prowadzonych przez nas wieloletnich badań, odpowiednio przygotowany i aplikowany naturalny pierwiastek magnezu wykazuje doskonałe właściwości podczas wchłaniania przez skórę i przyswajania na poziomie komórkowym. Dlatego dzisiaj z dumą możemy zaprezentować Państwu nasz nowy produkt: Naturalny MAGNEZ w sprayu BIORGEN.

O oto nasza historia: 

Lata '70 › POCZĄTKI
1975

Pierwszy Krok

Ukończenie przez Piotra Wiśnika Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizacja - piłka nożna .

Lata '80

Piłka w grze

Zdobywanie praktycznego doświadczenia trenerskiego na poziomie futbolu półzawodowego i zawodowego.

Lata '90

Lata doświadczeń

Rozpoczęcie współpracy z Zakładem Fizjologii Stosowanej Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w Warszawie

1993

Wspólny wysiłek

Piotr Wiśnik, Lidia Wiśnik i Jarosław Wiśnik biorą czynny udział w prowadzonych w Zakładzie Fizjologii Stosowanej przez prof. Chmurę badaniach dotyczących szybkości psychomotorycznego reagowania piłkarzy nożnych podczas wysiłku o narastającej intensywności. 

 

1996

Pani i PAN

Rozpoczęcie przez Lidię Wiśnik pracy w Zakładzie Fizjologii Stosowanej Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN w Warszawie

XX/XXI w.

Przełomowe badania na przełomie wieków

Piotr Wiśnik prowadzi intensywne prace badawcze (publikacje)

 

2003

BIORGEN? BIOlogia-ORGanika-GENetyka

Jarosław Wiśnik zakłada firmę BIORGEN, która od samego początku zajmuje się wsparciem i podwykonawstwem dla podmiotów z branży medycznej. 

2006

Co jest Doktorku? :)

Piotr Wiśnik broni na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach dysertację doktorską uzyskując tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej z zakresu fizjologii  wysiłku sportowego.

 

2015

Eureka!

Piotr Wiśnik, bazując na wynikach najnowszych badań, opracowuje recepturę wysokoprzyswajalnego preparatu magnezowego w sprayu, a firma BIORGEN pod kierownictwem Jarosława Wiśnika rozpoczyna jego produkcję.

 

OBECNIE