ZOSTAŃ PARTNEREM - ATRAKCYJNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Jesteś lekarzem, fizjologiem, fizjoterapeutą? Prowadzisz aptekę, sklep, gabinet rehabilitacji, odnowy biologicznej lub spa? Lub chcesz zostać naszym dystrybutorem? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

695 520 880 lub kontakt@biorgen.com.pl  Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne warunki współpracy.

BIURO CZYNNE

Pon-Pt 9:00 -17:00
Sobota - 9:00-13:00
tel.: 695 520 880

UTWÓRZ KONTO

*

*

*

*

*

*

ZAPOMNIAŁEŚ/AŚ HASŁA ?

*

Naturalne, innowacyjne suplementy. Inwestuj w zdrowie a nie w leczenie! 

MAGNEZ w sprayu BIORGEN 100ml

SKU: MGCL100ML  /  Dostępność produktu: Tak  /  

Wysokoprzyswajalny MAGNEZ w płynie BIORGEN w postaci sprayu do stosowania zewnętrznego na czystą i suchą skórę.


0,00 zł 70,00 zł

INNOWACYJNY, NATURALNY SUPLEMENT DIETY WYTWARZANY WG FORMUŁY OPRACOWANEJ PRZEZ DOKTORA PIOTRA WIŚNIKA

Większość dostępnych na rynku doustnych suplementów magnezowych, pomimo swych wyśrubowanych parametrów w rzeczywistości nie spełnia pokładanych w nich oczekiwań. Chociaż charakteryzują się wysokimi dawkami magnezu to nie wchłaniają się prawidłowo i ostatecznie tylko w nikłych ilościach trafiają do celu - do komórek. Otóż ogromną przeszkodą magnezu w podróży do komórki są występujące często zaburzenia lub schorzenia układu pokarmowego, a także pozostałe pierwiastki, które jak równy z równym konkurują z magnezem o pierwszeństwo podczas wchłaniania do organizmu przez jelita. W wyniku tej zażartej rywalizacji spora część niezbędnych pierwiastków, pomimo, że są aplikowane w odpowiednich ilościach przez układ pokarmowy, zostaje wydalona. I tu z pomocą przychodzi wysokoprzyswajalny MAGNEZ w sprayu BIORGEN. Aplikowany przez skórę magnez omija przewód pokarmowy, co pozwala uniknąć problemów z zaburzeniami i niską przyswajalnością, i natychmiast trafia przez krwioobieg do komórek gdzie rozpoczyna pracę warunkując przebieg ponad 300 reakcji enzymatycznych.


Pojemność butelki: 

100 ml   (przy standardowym dawkowaniu wystarcza na około 3 miesiące)


Sposób użycia:

STOSOWAĆ ZEWNĘTRZNIE. Nanieść preparat na czystą i suchą skórę, delikatnie rozmasować. NIE WCIERAĆ! Można nanosić na każdą część ciała. Zaleca się rozprowadzanie preparatu na przedramieniach. Chronić oczy przed kontaktem z preparatem! Należy unikać rozprowadzania na otartą lub uszkodzoną skórę! Podczas optymalnego wchłaniania preparatu przez skórę, możliwe jest wystąpienie takich objawów jak delikatne swędzenie lub pieczenie. Jest to naturalna reakcja organizmu. Jeżeli efekt ten wystąpi i jest uciążliwy można opłukać skórę czystą wodą. Preparat nie wysusza skóry.  

 

Dawkowanie:

1 dawka = 0,125 ml roztworu ( czyli jednokrotne naciśnięcie spustu atomizera ).     

Standardowo > Dorośli i dzieci od 14 lat:  10 dawek dziennie ( zaleca się 5 dawek rano i 5 dawek wieczorem ).         

Dzieci od 1 do 3 lat: 2 dawki dziennie.       

Dzieci od 4 do 8 lat: 3 dawki dziennie.                

Dzieci od 9 do 13 lat: 6 dawek dziennie.

* Każda z powyższych opcji dawkowania zapewnia około 100% dziennego zapotrzebowania na magnez. 

 

!!! Kobiety w ciąży lub karmiące piersią, osoby chore, osoby zażywające leki przed użyciem suplementu powinny skonsultować się z lekarzem

 

Skład: 

Naturalny chlorek magnezu sześciowodny pozyskiwany z soli morskiej.

Demineralizowana  woda strukturalna podwójnie destylowana.

Odpowiedni dla wegan. Produkt NIE ZAWIERA konserwantów, barwników, sztucznych substancji aromatycznych, cukrów, skrobi.

 

Warunki przechowywania:

Przechowywać w nienasłonecznionym miejscu z dala od źródeł ciepła, niedostępnym dla małych dzieci. Można przechowywać w lodówce. 

NIE UŻYWAĆ W PRZYPADKU GDY ZEWNĘTRZNA FOLIA ZOSTAŁA ZERWANA LUB USZKODZONA W SPOSÓB UMOŻLIWIAJĄCY UŻYCIE PRODUKTU PRZED ZAKUPEM

 

 

 

 


KONSUMENT, KTÓRY ZAWARŁ UMOWĘ NA ODLEGŁOŚĆ, MOŻE W TERMINIE 14 DNI KALENDARZOWYCH ODSTĄPIĆ OD NIEJ BEZ PODAWANIA PRZYCZYNY I BEZ PONOSZENIA KOSZTÓW, Z WYJĄTKIEM KOSZTÓW OKREŚLONYCH W PKT. 10.8 REGULAMINU. DO ZACHOWANIA TERMINU WYSTARCZY WYSŁANIE OŚWIADCZENIA PRZED JEGO UPŁYWEM. O WARUNKACH ZWROTÓW I PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY CZYTAJ WIĘCEJ W NASZYM REGULAMINIE.

 

W opakowaniu: 1 szt.

WYSYŁKA KURIEREM

SZYBKA I SPRAWNA

ATRAKCYJNE

KUPONY RABATOWE